Dekoracyjne grzejniki PURMO

Dekoracyjne grzejniki PURMO

Dekoracyjne grzejniki Kos V, Faro V, Tinos, Paros, Narbonne V oraz Vertical od Purmo stanowią rozwiązanie pozwalające uzyskać idealny komfort cieplny także w pomieszczeniach, w których trudno znaleźć miejsce na tradycyjny grzejnik poziomy.

Dekoracja i funkcjonalność

To, co wyróżnia pionowe grzejniki Purmo spośród innych to stylistyka, która stanowi doskonałe dopełnienie eleganckich wnętrz i nadaje im dodatkowego smaku. Grzejniki te różnią się od siebie przede wszystkim wykończeniem przedniej płyty.

Grzejnik Kos V wyróżnia surowa forma, która eksponuje we wnętrzu jego elegancki charakter. Dlatego szczególnie polecany jest do klasycznych wnętrz.

Grzejnik Faro V charakteryzuje przednia profilowana płyta, którą podkreślają linie biegnące pionowo.

Dodatkową zaletą grzejników Kos V i Faro V jest to, że posiadają wiele możliwości podłączenia: środkowe – od dołu lub od góry oraz boczne – od dołu lub od góry.

Purmo Vertical wyróżnia profilowana przednia płyta grzewcza. Może być podłączany od dołu (również środkowo), a w razie potrzeby także z góry.

Narbonne V i VT wykonany jest z szeregu połączonych ze sobą profilowanych, stalowych elementów o przekroju prostokątnym.

Tinos V i Paros V to kwintesencja minimalizmu. W tych modelach płyta czołowa i osłony boczne są wytwarzane jako jeden element pozbawiony wszelkich łączeń i spawów – są wydajne zachowując jednocześnie oszczędną formę. Specyficzny jest sposób montażu Tinosa i Parosa – bardzo blisko ściany. Dzięki temu przednie panele nowych grzejników dekoracyjnych Purmo po zamontowaniu są oddalone od powierzchni ściany zaledwie o 83 mm, stanowiąc zintegrowany z przestrzenią element.

Oczywiście wszystkie powyższe grzejniki posiadamy w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: